FORGOT YOUR DETAILS?

Hayvan Çiftliği İzolasyonu

Hayvanların daha konforlu bir şekilde,psikolojik etkilerden uzak ortama ayak uydurması gerekir.bunun için kanatlı ,küçükbaş,büyükbaş hayvan çiftliklerinde özelliklede terleme ve ısı kayıplarıyla alakalı problemler ortaya çıkar

Bu terlemeden kaynaklı olarak hayvanlarda çeşitli hastalıklar baş gösterir.özeliikle büyükbaş hayvanlarda mantar,küçükbaş hayvanlarda ise soğuktan dolayı düşüğe neden olur.

İzoser’le çiftliğini ısı-su-ses ve neme karşı izole ederek %100 sonuç al.SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK ile en ucra köşelerde bile yalıtım sorununa dur de.

Min.UYG.=*Mantar çiftlikleri için 40 DNS köpük ile 3cm kalınlık-25 DNS ile 5 cm kalınlık.

*Hayvan çiftlikleri için 40 DNS köpük ile  4 cm kalınlık-25 DNS ile 6 cm kalınlık.

Yapılabilecek en iyi şey bu durumda sprey poliüretan köpük ile hava sıcaklıklarının 20 c’ nin altına düşmeden bu uygulamayı yaptırmaktır.

Öncelikle hayvan çiftlikleri ve mantar çiftlikleri olan üreticilerimizin ne zorluklarla karşılaştıklarını araştırdık.Tüm detayları inceledikten sonra bir takım sorunların çiftlik sahiplerine büyük ekonomik zararlar verdiğini çiftçilerimzle olan diyaloglarımızda dinledik.

Bizi ilgilendiren bir çözümü ortaya atmak için ÇİFTLİKLERDE İKLİM KOŞULUNU OLUŞTURAMAMAK  VE TERLEMEYİ  ÖNLEYEMEMEK adlı bir sorun ortaya koyduk.Bir çok çiftçimizin yakındığı ‘’NE YAPTIYSAM OLMADI ‘’ diye söylenen cümleyi ‘’İZOSER YAPTIM OLDU ‘’Cümlesine dönüştürmek için elimizden geleni yaptık.GARANTİMİZİ NET 10 YILA  ÇIKARARAK ,sizlerin güvenini her zaman tazelemeyi amaç edindik.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

TOP