FORGOT YOUR DETAILS?

Çatı İzolasyonu

Sprey poliüretan köpük;çatılarınızda ısı ,su,ses ve nem yaltımı sağlayarak yaşam alanınızın haşerelerden,sıcak ve soğuktan, küflenmelerden korur.
Çatılarınızda beton yada ahşap yüzeylerde yaptığımız izoser poliüretan köpük,tam ve ek yersiz uygulandığı için betonun ve ahşap’ın ömrünü uzatır.
Çatılarınızda biriken suyu absorbe ederek yapılarınızın su almasını engeller.
Soğuk havalarda,sıcaklığı yapının içine hapseder.
Tasarruflu,hesaplı,doğa dostu yalıtım malzemesi olan sprey poliüretan köpük antibakteriyeldir.

ÇATI İÇİ ISI YALITIMI NASIL YAPILIR VE NASIL YAPILMALIDIR?

Günümüzde ilkel yöntemlerle ve eksik uygulamalarla ısı yalıtımı yapılmaya çalışılmaktadır.Bunlar çeşitli izolasyon malzemelerini çatının beton zeminine sererek,yapıştırarak uygulanabilen yada bims dediğimiz toz elementi çatı içerisine nüksederek olur.Bu saymış olduğumuz malzemelerin izolasyona yada yapıya ne gibi zararları var? Şöyle,izolasyon amaçlı serilen yada yapıştırılan malzemeler çatılarınızda ek yerli yalıtım sağlar ve bu ek kısımlar ısının kaçmak için en sevdiği ortamı oluşturur.diğer bir yöntem olan bims serme ise yapıya taşıyabileceğinden fazla yük yüklemiş olabilir.
Çatı ısı yalıtımı,zemin temizlenerek ,sprey poliüretan köpük ile püskürtme yaparak yalıtımı sağlanmalıdır.çatının en uç kısımlarına bile nüfuz eden sprey poliüretan köpük yalıtım uygulanmamış alan bırakmaz.

ÇATI ISI YALITIM MALZEMESİNİ NASIL SEÇMELİYİZ?

Sert,DNS yüksek,ısıyı %100 kesebilen,kırılmayan,dökülmeyen,ufalanmayan,basınca karşı dayanımı yüksek olan malzemeler tercih edilmelidir.Bu saymış olduğumuz tüm özlellikler sprey poliüretan köpük ile tamamen sağlanmış olur.
Teklif almak için iletişim bilgilerinden bizi arayabilirsiniz…

çatı yalıtımı , çatı izolasyonu , çatı içi yalıtım, çatı yalıtım fiyatı , çatı yalıtım köpüğü , çatıcı izolasyon , çatı katı yalıtım yapmak , sprey çatı yalıtımı , çatım su alıyor , ısınmak için yalıtım , çatı izolasyon firmaları , bir yalıtım markası , izo köpük , sprey köpük , en iyi çatı yalıtımı , izolasyonda bir numara , çatı içine ısı yalıtım

TOP